Мер Кличко: парламент має ухвалити законопроєкт, що знизить ціну газу на 35%

Дата публікації
Перегляди
268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мер Кличко: парламент має ухвалити законопроєкт, що знизить ціну газу на 35%

Фото: УНІАН

Йдеться про законопроєкт №2458.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до парламенту щодо ухвалення законопроєкту, який дозволить зменшити тариф на газ.

Про це він заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на питання із соцмереж.

"Я звертаюсь до депутатів парламенту невідкладно винести на розгляд та ухвалити законопроєкт №2458. Він дозволить теплопостачальним підприємствам України застосовувати нижчу ціну на газ. Та встановлювати нижчі ціни на тепло і гарячу воду для населення. І кияни, і жителі інших міст України повинні сплачувати реальну - нижчу ціну за послуги!", - наголосив Кличко.

Він наголосив, що міська влада дбає про те, щоб кияни сплачували справедливу ціну за отримані послуги.

"Минулого опалювального сезону, за постановою уряду, діяла так звана газова знижка на природний газ для теплопостачальних підприємств України. Нагадаю, в структурі тарифу на опалення та гарячу воду вартість природного газу становить 80%. Тому, завдяки знижці, кияни зекономили на гарячій воді та опаленні загалом 1,5 мільярда гривень", - сказав Кличко. 

Він підкреслив, що така постанова діяла тільки для минулого опалювального сезону. Аналогічного рішення, яке б стосувалось цього опалювального сезону, уряд не ухвалив. І в теплопостачальних підприємств не тільки Києва, а й усієї України немає правових підстав застосовувати актуальну ціну на газ.

"Більше того, парламент не спромігся за цей час ухвалити законопроєкт, що дав би можливість застосовувати актуальну ціну газу. – Що на 35% нижча, ніж та, за якою рахували тарифи в 2018-му", - наголосив Кличко.

Також мер повідомив, що столиця здійснила всі технічні та організаційні заходи, щоб розпочати опалювальний сезон вчасно. "Ми також провели гідравлічні випробування, за результатами яких тепловики усунули 6,5 тисячі пошкоджень. Тому місто готове оперативно розпочати опалювальний сезон", - повідомив Віталій Кличко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація