Мені багато чого треба обдумати і зважити - Притула про мерські амбіції в Києві

Мені багато чого треба обдумати і зважити - Притула про мерські амбіції в Києві

Фото: instagram.com/siriy_ua

Шоумен не розголошує, чи має плани боротися за посаду мерка Києва.

Шоумен і волонтер Сергій Притула заявив, що поки не стане підтверджувати чи спростовувати плани балотуватися на посаду мера Києва.

Про це він сказав в програмі "Суботнє інтерв’ю" на Радіо Свобода.

Шоумен зізнається, що у випадку балотування хотів би бачити у своїй команді профільних фахівців, але зараз ще все зважує і оцінює.

Я не готовий вам зараз, відверто кажучи, давати якийсь ексклюзив і казати, що так, або казати, що категорично ні. Я зараз перебуваю в ситуації, коли мені багато чого треба обдумати і зважити. І я буду дуже вдячний, якщо мене не будуть «пушити» до передчасних прийнять якихось рішень. Я завжди намагаюся у своєму житті добре зважувати, перш ніж робити якісь кроки

каже Притула

Шоумен вважає, Якщо наважуватися на такий "серйозний челендж", як боротьба за мерське крісло у столиці, то однозначно для цього походу потрібна професійна команда на яких можна обпертися несучи повну відповідальність за їхні дії, але не боятися делегувати на них частину повноважень. Але додає, що "бажано, щоб це була команда не учасників "Вар’яти-шоу", а команда профільних фахівців".

Наприкінці жовтня 2020 року в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. Детальніше про те, хто планує позмагатися за крісло мера Києва і які шанси у кандидатів читайте за посиланням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація