Медики з Олександрівської лікарні у Києві виклали відеопривітання з днем вишиванки

Медики з Олександрівської лікарні у Києві виклали відеопривітання з днем вишиванки

Фото: Людмила Антоненко/Facebook

Традиційно День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня.

Лікарі Олександрівської клінічної лікарні у Києві, де лікують інфікованих коронавірусом пацієнтів, з нагоди дня вишиванки прийшли сьогодні, 21 травня, на роботу у національних сорочках та привітали зі святом українців.

Відповідне відеопривітання виклала на своїй сторінці у Facebook головна лікарка медзакладу Людмила Антоненко.

"Олександрівська клінічна лікарня вітає сьогодні усіх українців з Міжнародним днем вишиванки! Вишиванки - один із символів української нації. Медики сьогодні перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусною хворобою, але ми сьогодні одягнули вишиванки і хочемо показати, що ми єдині, сильні і непереможні! Україна у нас в серці!", - сказала під час привітання Людмила Антоненко.

Нагадаємо, День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Це не офіційне свято, проте щороку все більше людей у цей день одягають вишиванки та влаштовують цілі флешмоби.

Як українці святкують День вишиванки в умовах карантину

Як українці святкують День вишиванки в умовах карантину

Повʼязані теми:

Наступна публікація