Майже зрівняли з землею: зруйновану вибухом багатоповерхівку на Позняках продовжують розбирати

Наразі невідомо, як саме довго триватимуть демонтажні роботи.

У Києві на Позняках продовжують демонтовувати багатоповерхівку, де минулого літа стався потужний вибух. Станом на 15 січня залишилося розібрати чотири поверхи з дев'яти.

Про це повідомляє сайт 44.ua з посиланням на пресслужбу Управління з питань цивільного захисту КМДА.

Повідомляється, що пі'дїзд будинку, де прогримів вибух, — аварійний. Саме тому зруйновану багатоповерхівку розбирають обережно. Як довго триватимуть роботи наразі невідомо. 

Нагадаємо:

  • Потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня 2020 року. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.
  • З-під завалів будинку рятувальники дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє із них — родина 18-річної Анастасії Недашковської. Дівчина одночасно втратила батька, матір та брата. 
  • Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, найімовірніше, спровокувала газова суміш. Попередні тести показали, що в частково обваленому будинку вибухівки не було.
  • Загалом без житла залишилося 40 родин. Усім їм пообіцяли нові квартири, а ще — гроші на ремонт та нові меблі. Від моменту вибуху уже минуло з пів року, а обіцяне отримали лише дві родини. 

Мешканці зруйнованого будинку на Позняках нарешті отримують нові квартири

Мешканці зруйнованого будинку на Позняках нарешті отримують нові квартири

Повʼязані теми:

Наступна публікація