Майже дві третини Києва може залишитись без води через нове будівництво

Майже дві третини Києва може залишитись без води через нове будівництво

Фото: Київводоканал

Зведення будинку може пошкодити водогони.

Через зведення будинку в межах охоронної зони Деснянської водопровідної станції може пошкодитися інфраструктура водоканалу, і 65% столиці залишиться без водопостачання.

Про це повідомляє пресслужба комунального підприємства у сфері водопостачання та водовідведення "Київводоканал".

Як зазначається, ділянка, наразі захищена бетонним парканом, розташована безпосередньо на водоводах, що транспортують воду з водозабірного ковша на очисні споруди водопровідної станції. "Сам ківш теж розташований у районі 300 метрів від ділянки, що є нонсенсом і суперечить діючим санітарним правилам і нормам", -йдеться у повідомленні.

Комунальники наголошують, що ківш і водоводи мають стратегічне значення для Києва, адже Деснянська водопровідна станція забезпечує 65% питної води міста. Пошкодження водогонів або створення перешкод у роботі ковша несуть загрозу стабільному забезпеченню питною водою більшої частини Києва.

Зона водозабезпечення Деснянської водопровідної станції позначена на карті червоним кольором.

"Київводоканал" обіцяє звернутися у відповідні інстанції для з'ясування обставин, за яких стала можлива підготовка до будівництва, а також робити все можливе для збереження цілісності та охорони об'єктів інфраструктури Деснянської водопровідної станції.

Нагадаємо, боржників, які не платять за воду, у Миколаєві почали відрізати від водопостачання. Комунальники кажуть, що іншого шляху змусити платити, вони просто не бачать. Люди заборгували майже 100 мільйонів гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація