Майор, який п'яним збив трьох курсанток у Києві, відмовився оплатити їхнє лікування

Майор, який п'яним збив трьох курсанток у Києві, відмовився оплатити їхнє лікування

Фото: Судовий репортер

Суд дав шанс Володимиру Холодному вийти під заставу.

Шевченківський суд Києва провів чергове засідання у справі майора Української військово-медичної академії Володимира Холодного, який напідпитку наїхав на трьох курсанток.

Суд досліджував письмові докази обвинувачення, зокрема результати судово-медичних експертиз щодо постраждалих дівчат. Суд витратив на долучення і вивчення доказів близько години і не встиг перейти до допиту обвинуваченого. Суддя поставила питання запобіжного заходу.

Прокурор наполягала на триманні під вартою. Адвокат потерпілих сказав, що у випадку звільнення Холодного з-під варти є ризик його впливу на потерпілих через інших співробітників академії, де навчаються дівчата.

Про це повідомляє "Судовий репортер".

Холодний обурився такими припущеннями і сказав, що не встиг познайомитися з ким-небудь у стінах академії. Раніше майор служив у військовій частині і лише 13 серпня 2020 року, тобто за два тижні до інциденту, був переведений до академії на посаду начальника курсу факультету підготовки військових лікарів.

Обвинувачений вкотре наголосив, що визнає свою вину і готовий нести покарання. Але не згоден із цивільним позовом про відшкодування військовому госпіталю 249 тисяч гривень на лікування дівчат.

Суддя Кваша після виходу з нарадчої кімнати оголосила, що залишає Холодного під вартою ще на 60 діб. Водночас суд дає можливість йому звільнитися під заставу у 168 тис. грн із покладенням обов’язків здати паспорт для виїзду за кордон, прибувати до прокурора й суду, утримуватися від спілкування зі свідками і потерпілими.

Раніше суд не визначав Холодному альтернативу у вигляді застави.

Наступне засідання планується 25 січня.

Нагадаємо, що ДТП сталась у серпні на території військової частини. Володимир Холодний за кермом "Пріуса" збив трьох дівчат, які прийшли отримувати форму. Курсантки зазнали серйозних травм ніг. Двом довелось ампутувати кінцівки. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація