Майбутнє готелю "Дніпро" після продажу невідоме: співробітники обговорюють версії

Майбутнє готелю "Дніпро" після продажу невідоме: співробітники обговорюють версії

Фото: rg.ru

Він має стати одним із перших об’єктів ДУС, що підуть із молотка.

Державне управління справами готується продати 30 із 50 власних підприємств, котрі фактично є комерційними структурами і жодних функцій із забезпечення діяльності посадовців не виконують. Саме тому їх і вирішили пустити з молотка, йдеться в  сюжеті ТСН.19:30.

Готель “Дніпро” в самісінькому центрі Києва – казенний, про ефективність його управління кажуть цифри. За минулий рік серденьомісячний прибуток підприємства склав 11 тисяч гривень. Він має майже 200 номерів, від економ-класу за 1700 грн до люкс за 4000 грн, і завантажений заклад клієнтами майже на дві третини. Серед працівників готелю тільки й розмов, що про прийдешні великі зміни – вже скоро готель стане приватним.

ДУС приватизує 30 підприємств – серед них готель "Дніпро" у центрі Києва

ДУС приватизує 30 підприємств – серед них готель "Дніпро" у центрі Києва

Гордість готелю – ресторан із панорамними вікнами. Колись тут влаштовували протокольні застілля для високих гостей. "Зрозуміло, що, може, готель уже сам по собі вичерпав трошки свій ресурс. Може, потрібно ремонт робити, якісь інвестиції. Може, не треба. Не мені вирішувати. Тому ми не боїмося, що буде – те буде", - каже бармен Микола Постніков. За три місяці, після інвентаризації та усіх юридичних узгоджень, ДУС має передати підприємство в Державний фонд майна. Далі - аукціон. Провідний маркетолог готелю “Дніпро” Тетяна Овсяннікова зізнається, що після цього можливі будь-які варіанти. Версії співробітників: від перетворення на 5-зірковий готель до зміни профілю.

Готель “Дніпро” - одне з п’яти підприємств, які приватизують першими. Далі йтиме друга та третя черга, іще близько 25 об’єктів. "Це підприємства, які не виконують безпосередньо функції Державного управління справами, тобто не забезпечують діяльність президента, але історично так склалося, що ці підприємства були в ДУС, ДУС виступав органом управління цих підприємств", - розповіла радниця керівника управління Марія Грибовська. Скільки заробить держава на приватизації – рахувати ще рано, бо вартість кожного об’єкта буде диктувати ринок. Але точно йдеться про десятки мільйонів доларів.

Кореспондент ТСН Антон Коцуконь

Повʼязані теми:

Наступна публікація