Мати київської трійні спить на підлозі та власноруч шиє одяг дітям

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати київської трійні спить на підлозі та власноруч шиє одяг дітям

Фото: freerangestock.com

Батько залишив родину ще до народження малят.

Багатодітна мати Ірина Кухар залишилася сам на сам зі своєю малечею після того, як батько відомої в Києві трійні полишив родину. Тепер жінка ночами шиє їм одяг і спить на підлозі, бо обіцяної квартири від столичної влади вона так і не дочекалася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я пішла в церкву, плакала. До мене підходить жіночка і каже: чому ви плачете? Я кажу, що у мене троє дітей. Вона каже: що, хворі всі? Ні. Так а що ж ти плачеш? Радуйся!", - розповіла 40-річна жінка те, як пережила момент розставання з чоловіком. Це навчило її бути сильнішою за обставини. "Я сама. Мені немає, на кого розраховувати. Це мої діти і моє життя", - каже Ірина.

Відома колись столична трійня готується до школи, а їхня мати сім років спить на підлозі

Відома колись столична трійня готується до школи, а їхня мати сім років спить на підлозі

Родина живе на останньому поверсі старого будинку в Києві. Невелику двокімнатну квартиру купували ще батьки Ірини. Одна кімната належить 77-річній бабусі дітей. У тій, що на 12 квадратів, росте малеча. Зараз сім'я готується до школи: мама на розпродажах скуповує речі, а ночами шиє одяг. Каже, він постійно потрібен і в дитячому садочку на різноманітні заходи, а грошей купувати новий немає.

Тато Олександр Сорока їх покинув, коли жінка лежала на збереженні. Пара прожила три роки, дітей не мала. Ірина вирішила завагітніти за допомогою безкоштовного екстра-корпорального запліднення. Чоловік її спочатку підтримував, а згодом через суд добився, аби діти носили лише прізвище матері. "Стосунки зіпсувались, коли була вагітна, але вирішила зберегти вагітність будь-якою ціною. Я дуже за це боролась, а йому було все одно. Думаю, відповідальність, гроші", - каже Ірина. За сім років батько навіть жодного разу не подзвонив. Та жінка твердить, що всі образи давно забула. "Батька нема. Ну, нема. Ми з цим виросли. Хотів би побачити дітей, я би не заперечувала, але йому це не потрібно. Я на нього зла не тримаю. Це він прийняв таке рішення. Йому відповідати за це", - каже вона.

Ірина працює медсестрою в дитсадку. Щомісячний заробіток жінки складає до 6 тисяч гривень - це і допомога на дітей, і зарплата медсестри, але на безгрошів'я не скаржиться. Її мрія – житло, а квартирна черга за сім років майже не зрушилася. На запит ТСН чиновники відписалися: номер багатодітної матері серед позачерговиків 354-й. Телефоном у мерії пояснили, що чекати на житло доведеться ще років сім. І порадили збирати кошти самим.

Допомогти родині матеріально може кожен. Мама згодилася надати для цього свої реквізити – гроші можна переказувати на картку Ощадбанка 4790 7000 0116 6132 на ім'я Кухар Ірини Володимирівни.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація