Мати думала, що дитина втопилася, а вона була жива: у Києві 2-річна дівчинка впала у басейн (відео)

Мати думала, що дитина втопилася, а вона була жива: у Києві 2-річна дівчинка впала у басейн (відео)

Мати думала, що дитина втопилася, а вона була жива: у Києві 2-річна дівчинка впала у басейн (відео)

Фото: Facebook / Патрульна поліція Києва

Патрульні надали дитині домедичну допомогу, врятувавши їй життя.

У Києві 2-річна дівчинка впала у басейн. Мати думала, що дитина втопилася, а вона була жива.

Патрульні надали дитині домедичну допомогу, врятувавши їй життя.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

"Учора патрульні Богдан Лісовський та Сергій Галанзовський отримали виклик на вулицю Привітну. Там 2-річна дівчинка впала у басейн, де її знайшла мати. У розпачі жінка подзвонила в екстрені служби та повідомила, що донька втопилася", - йдеться у повідомленні Патрульної поліції.

Коли патрульні прибули на виклик, то дівчинка вже лежала на траві, а мати надавала їй допомогу. Дитина була жива.

Врятування дівчинки

У Києві 2-річна дівчинка ледь не потонула у басейні: патрульні надавали їй домедичну допомогу Учора патрульні Богдан Лісовський та Сергій Галанзовський отримали виклик на вулицю Привітну. Там 2-річна дівчинка впала у басейн, де її знайшла мати. У розпачі жінка подзвонила в екстрені служби та повідомила, що донька втопилася. Коли Сергій та Богдан прибули на виклик, то дівчинка вже лежала на траві, а мати надавала їй допомогу. Дитина була жива. Патрульні негайно кинулися до дівчинки, впевнилися у прохідності дихальних шляхів й у тому, що вона почала дихати. Далі поклали дитину у стабільне бокове положення та зігрівали рушниками. На виклик прибув ще один екіпаж — Віталій Данильчук та Дмитро Крадожон. Вони заспокоювали матір дівчинки та маленького брата, які перебували у шоковому стані, а також забезпечили безперешкодний проїзд медиків до місця події. Дівчинку у супроводі одного з екіпажів патрульних шпиталізували до медичного закладу. Бажаємо дівчинці швидкого одужання. Дякуємо патрульним за оперативну допомогу. Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol #Kyivpatrol

Опубліковано Патрульна поліція Києва Понеділок, 12 липня 2021 р.

"Патрульні негайно кинулися до дівчинки, впевнилися у прохідності дихальних шляхів й у тому, що вона почала дихати. Далі поклали дитину у стабільне бокове положення та зігрівали рушниками", - розповіли у поліції.

На виклик прибув ще один екіпаж — Віталій Данильчук та Дмитро Крадожон. Вони заспокоювали матір дівчинки та маленького брата, які перебували у шоковому стані, а також забезпечили безперешкодний проїзд медиків до місця події.

Дівчинку у супроводі одного з екіпажів патрульних шпиталізували до медичного закладу.

Нагадаємо, на Київському морі врятували 10-річну дівчинку, яка вистрибнула з човна за чотири кілометри від берега.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація