Масштабний прорив теплотраси в центрі Києва обіцяють полагодити за добу

Масштабний прорив теплотраси в центрі Києва обіцяють полагодити за добу

Проблеми мають бути відчутними тільки у двох будинках.

У Києві надвечір через прорив теплотраси на перетині вулиць Саксаганського та Шота Руставелі утворилося провалля. Одна з машин пішла під землю, а дорогу залило гарячою водою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Рух транспорту був в одну мить паралізований. Вода била з-під землі фонтанами, вулицею поширилася пара, видимість стала практично нульовою. Невдовзі всю вулицю Саксаганського перекрили для транспорту, у центрі Києва виникли великі затори. Вже за годину-дві воду в мережі було перекрито, пара розвіялася, а ріки окропу зійшли у ливнівки.

У центрі столиці дорогу залило окропом через прорив труби з гарячою водою

У центрі столиці дорогу залило окропом через прорив труби з гарячою водою

Однак у розмиту водою яму провалилося авто, котре саме їхало вулицею в момент аварії. Водій не постраждав – свідки розповіли, що в той момент, коли машину почало хилити, чоловік зреагував і вистрибнув назовні. Тепер авто діставатимуть із провалля краном, котрий, своєю чергою, не може доїхати до місця через затори.

Представники місцевої влади розповіли, що стався прорив теплотраси, котрий безпосередньо стосується 60 будинків у центрі міста, але їх перевели на іншу лінію. Проблеми будуть відчутні лише у двох багатоповерхівках, в яких обіцяють відновити тепло тільки через добу, коли завершиться ремонт.

Також місцева влада поспілкувалася з власником постраждалої машини та пообіцяла відшкодувати витрати на ремонт. "Це буде вирішуватися в індивідуальному порядку з власниками", - розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. Ґрунт навколо провалля укріпили піском, аби запобігти новим руйнаціям. Вранці у центрі Києва також очікуються затори, адже ремонт триватиме, а вулиця буде недоступна для транспорту.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація