Масштабна аварія на столичному Подолі: у 20-річного водія Mercedes міг статися епілептичний напад

Масштабна аварія на столичному Подолі: у 20-річного водія Mercedes міг статися епілептичний напад

Фото: facebook.com/dtp.kiev.ua

Рідні нічого не говорять про стан здоров’я юнака, якого госпіталізували непритомним.

На вулиці Набережно-Хрещатицькій 20-річний водій Mercedes не впорався з кермуванням, унаслідок чого було пошкоджено сім машин, серед них і вантажівку. Половину траси через ДТП перекрили на шість годин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Все сталося біля 9:00 ранку, Mercedes рухався у бік центру, коли спочатку зачепив автомобіль ВАЗ – той від удару втратив керованість і вдарив Lexus. Японське авто, своєю чергою, врізалося у вантажівку. "Я зупинився на червоне світло світлофора, чую скрип гальм і удар позаду. Ну, і пішло: хлоп, хлоп, хлоп!", - каже один із очевидців.

На столичному Подолі 20-річний водій спричинив масштабну аварію

На столичному Подолі 20-річний водій спричинив масштабну аварію

Сам Mercedes вилетів на тротуар і розламав паркан, усім учасникам ДТП пощастило лишитися живими. Водія Lada госпіталізували із забиттями, його батько радіє, що пошкодження сина легкі. "Він шокований був", - каже пан Валерій. У лікарню відвезли і водія Mercedes, хлопець був без свідомості. За даними поліції, у нього стався напад, схожий на епілептичний – це й спричинило аварію. Хворобливий стан хлопця підтверджують і водії-учасники ДТП, вони разом із перехожими витягували його з машини. "Людина була без свідомості. Його тріпало, напад якийсь там у нього, ми ж не медики. Попробували двері відкрити, розбивали молотком скло, щоби дістати", - розповів один із свідків.

За джерелами ТСН, автомобіль, який спричинив аварію,  зареєстрований на ім’я 20-річного Микити Степенка, студента юридичного факультету університету Шевченка. Батько водія -  адвокат, телефоном він підтвердив участь свого сина в аварії, а про стан здоров’я дитини говорити не схотів. Зі слідчими спілкувався чоловік, який назвався другом родини. Журналістів він переконував, що нічого не знає.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація