Масове отруєння шаурмою в Києві: кількість постраждалих перевалила за 80

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Масове отруєння шаурмою в Києві: кількість постраждалих перевалила за 80

Фото: Getty Images

Серед отруєних також 12 дітей.

Кількість отруєних від вживання шаурми в Києві зросла до 83 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

"Станом на сьогодні зареєстровано 83 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, в тому числі 12 випадків серед дітей. У результаті проведення перевірок інспекторами Держпродспоживслужби встановлено, що жоден суб’єкт господарювання, з діяльністю якого пов’язують масове отруєння, немає необхідних документів. Наразі ці МАФи зачинені", - йдеться у повідомленні.

Там також зазначили, що у всі ці торгові точки м’ясо поставляв один і той же суб’єкт господарювання.

"У шістьох районах міста проведено рейдові перевірки таких об’єктів щодо дотримання ними санітарно законодавства та законодавства з безпечності харчових продуктів. Станом на 02.08.2018 року інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з представниками Національної поліції України у зв’язку з виявленими порушеннями під час проведення перевірок припинили діяльність низки МАФів із реалізації вуличної їжі, обладнання та сировина вилучені", - підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, днями у Києві люди масово отруїлися шаурмою. Постраждалі поскаржилися, що купували фастфуд на Броварському проспекті. Спочатку постраждалих від отруєння було 16, згодом їхня кількість зросла та перевалила за півсотню. Люди отруїлися фастфудом у чотирьох різних точках Києва: біля станцій метро "Дарниця", "Лісова", на Поштовій площі та на Оболоні. Держпродспоживслужба виявила, що всі ці торгові точки належать одному власнику.

Після масштабного отруєння в Києві розпочали перевірку яток з шаурмою

Після масштабного отруєння в Києві розпочали перевірку яток з шаурмою

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація