Масове отруєння дітей у Києві: двісті школярів не вийшли на навчання

Масове отруєння дітей у Києві: двісті школярів не вийшли на навчання

Кілька десятків дітей опинилися під наглядом лікарів.

Масове отруєння сталося в одній з київських гімназій. Понад 200 учнів початкової школи не прийшли сьогодні на заняття, а два десятки батьків звернулись до лікарів із приводу стану своїх дітей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні учні 59-ї гімназії обідали у їдальні, і ве за кілька годин у дітей початкової школи з'явились симптоми харчового отруєння. На ранок з 518 дітей майже половина не прийшла на заняття. "37,8 на даний момент у нас температура", - каже одна з матерів Ольга. 8-річному Толі стало зле вночі: температура 39 та блювота не давали спати хлопчику протягом всієї ночі. Вранці він не зміг навіть підвестися, тож для нього довелося викликати швидку.

Сотні дітей отруїлись у одній з київських гімназій

Сотні дітей отруїлись у одній з київських гімназій

Побачивши вранці листування батьків в інтернеті, Ольга була приголомшена – у 15 дітей з класу, де вчиться Толик, такі ж симптоми. Нарікання на якість продуктів у шкільній їдальні були давно, кажуть батьки. В той день учні обідали борщем та рибними котлетами – на котлети і скеровують свої підозри дорослі. Тих, хто сьогодні дійшов до гімназії, на місці обстежили лікарі та запевнили, що всі вони здорові. "Профілактично оглянули дітей, поспілкувалися з батьками. Скарг ніяких у дітей не було, діти всі були здорові", - каже завідуюча амбулаторії №2 Голосіївського району Ірина Мосунова.

Дітей у 59-й столичній гімназії годує комунальне підприємство "Шкільне харчування" Голосіївського району. Попри інцидент, їдальня працює у звичайному режимі. Порадившись з лікарями та чиновниками-освітянами, директорка вирішила – підстав залишати дітей без їжі сьогодні немає. Одночасно у школі працюють спеціалісти різних служб, котрі зробили всі необхідні аналізи та дезінфекцію. Результати досліджень будуть готові у понеділок. У Держспоживслужбі кажуть, що попередньою версією є отруєння дітей кишковою паличкою.

Днями У селі Веселе в Луганській області до інфекційного відділення лікарні госпіталізували два десятки студентів технікуму з ознаками гострої кишкової інфекції. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, тривають слідчі дії, призначено ряд експертиз. 

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація