Машиніст зайшов в вагон і попросив вогнегасник: у Мережі з'явилося відео гасіння задимлення у київському метро

Машиніст зайшов в вагон і попросив вогнегасник: у Мережі з'явилося відео гасіння задимлення у київському метро

Фото: ТСН.ua

Машиніст попросив потримати двері під час гасіння. 

Користувач Карина Куцюруба на свій сторінці в Facebook опублікувала відео процесу гасіння задимлення на перегоні у київському метро.

Згідно з її словами, машиніст буквально "влетів" в вагон і попросив подати вогнегасник. "Водій просить потримати двері і гасить щось прямо під нами. Іде. Повертається знову і знову гасить. Каже, що нічого страшного, пожежі немає, просто якийсь дим", - зауважила очевидець.

Очевидці, які були у вагоні метро, уточнили, що потяг, який рухався у бік станції "Героїв Дніпра", зупинився на перегоні між станціями "Контрактова площа" і "Тараса Шевченка".

Про це повідомляє Громадське.

"На кілька секунд загасло світло, втім невдовзі ввімкнулося аварійне електропостачання. З кабіни у вагон вийшов машиніст і попросив пасажирів передати вогнегасник. Сказав, що треба охолодити гальмівні колодки. Чоловік за допомогою пасажирів силою відкрив одні двері і у вагон повалив дим. Люди запанікували", — сказала очевидець Галина Шлепніна.

 

"Коли двері зачинили, диму стало менше. Потім у коліях ввімкнули напругу і за 3 хвилини потяг рушив. Із зупинками на станціях поїзд доїхав до кінцевої", — сказала вона.

Як повідомлялося, у Києві між станціями метрополітену  "Петрівка" і "Тараса Шевченка" виникло задимлення. Рух поїздів між цими станціями зупинено на невизначений період. Нині потяги курсують від станції метро "Оболонь" до "Героїв Дніпра" та з "Контрактової площі" до "Теремків".

Сотні пасажирів метро терміново евакуювали з київської підземки

Сотні пасажирів метро терміново евакуювали з київської підземки

Повʼязані теми:

Наступна публікація