Малюки-засновники Києва на Поштовій площі до дня Святого Миколая стали янголами

Цьогоріч Кий, Щек, Хорив та Либідь стануть символами добра і Різдва.

Напередодні Дня Святого Миколая пам'ятник малюкам-засновникам Києва на Поштовій площі вбрали у різдвяні костюми.

Кий, Щек та Хорив стали різдвяними янголами, з крилами й німбами. Їхня сестра Либідь цьогоріч отримала кожушок, сукню, яскраву хустку і теплі шкарпетки, пише "Сьогодні".

"Цього разу я вирішив, що Кий, Щек, Хорив стануть символами добра і Різдва. Для цього ми одягли їх в костюмчики ангелів. Нам усім не вистачає добра і теплоти, особливо під час пандемії. Прийдешні свята важливі – як перемога світла над темрявою. Мої малюки дарують киянам і гостям столиці позитив. Мені хочеться, щоб його було ще більше і вистачало всім нам", – розповів Володимир Журавель, автор пам'ятника.

Одягання малюків зайняло пів години.

Біля пам'ятника малюкам-засновникам Києва з'явилася також різдвяна зірка.

 

Нагадаємо, традиція переодягати маленьких Кия, Щека, Хорива та Либідь на Поштовій площі виникла кілька років тому. Так, на початку пандемії малюків "захистили" від коронавірусу масками, раніше наряжали до Дня святого Валентина, Дня захисника України, на честь повернення моряків тощо. Долучилися малюки також до святкування дня народження автора одного з найпопулярніших літературних персонажів у світі Джоан Роулінг, переодягнувшись у форму Гоґвортської школи чарів і чаклунства

Повʼязані теми:

Наступна публікація