"Мали б залишатися з мамою ще 2-3 роки": п'ятьох ведмежат врятували із контактного зоопарку під Києвом (фото)

Умови утримання ведмежат були просто моторошними і про їхній добробут та здоров’я ніхто не турбувався.

Із контактного зоопарку під Києвом врятували п'ятьох ведмежат. Умови їхнього утримання були просто моторошними. Про добробут та здоров’я ведмежат ніхто не турбувався.

Про це повідомляє UAnimals.

Малюків передали до реабілітаційного центру "Біла скеля", але для будування просторого вольєра їм потрібна допомога.

Через людську жорстокість і жадобу малюки бурого ведмедя, які мали б залишатися з матір’ю ще 2-3 роки, потрапили на Ясногородську страусину ферму у двомісячному віці. Власники контактного зоопарку нещадно використовували їх для власної наживи, пропонуючи відвідувачам за гроші фотографувати їх, гладити, носити на руках. Ведмежата для них були лише витратним матеріалом.

У майбутньому на ведмежат могла чекати страшна доля на притравній станції, але спільними зусиллями активістів UAnimals і небайдужих людей усіх п’ятьох дитинчат вдалося вилучити.

Наразі вони перебувають у реабілітаційному центрі для ведмедів "Біла скеля", де фахівці забезпечують їм відповідні умови, догляд, харчування та піклування. Згодом трьох ведмежат передадуть до іншого центру, тоді як для двох малюків, які залишаться, необхідно побудувати вольєр.

Щоби ведмежата могли жити в неволі в умовах, які відповідають їхнім видом, біологічним і особистим потребам, UAnimals та благодійний фонд "Клуб добродіїв" запускають спільний проєкт і відкривають великий збір для будівництва нового вольєру.

Нагадаємо, левенята, яких забрали з контактного зоопарку на Київщині, не можуть бігати і потребують лікування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація