Магазин пережив Майдан без втрат, але сам вдався до мародерства. Содель показав старе фото "Емпоріуму"

Магазин пережив Майдан без втрат, але сам вдався до мародерства. Содель показав старе фото "Емпоріуму"

Фото: УНІАН

Персонал салону люксових меблів просив протестувальників не вчиняти акти вандалізму.

Фотограф Владислав Содель показав світлину магазину "Емпоріум" з часів Революції Гідності: на ньому сфотографована записка, розміщена на дверях, із проханням не вчиняти актів мародерства та вандалізму.

Відповідне фото він розмістив у Facebook.

"Під час Революції люди дослухались до власника Емпоріуму. Магазин пережив буремні часи без втрат, але пройшло 3,5 роки і він сам вдався до мародерства історичної пам'ятки шляхом акту вандалізму", - зауважив Содель.

Нагадаємо, з фасаду біля магазину люкс-меблів "Емпоріум" на вулиці Грушевського, 4 в Києві зникли знамениті патріотичні графіті, які були нанесені під час РеволюціїУкраїнський інститут національної пам'яті готує звернення в поліцію і в Генпрокуратуру за фактом вандалізму.

3 вересня активісти зібралися під стінами елітного магазину. Графіті протрималися на стінах 3,5 року і, охоронювані Законом, були внесені до списку історичних пам'яток. Активісти запрошували власника магазину дати відповідь близько трьох годин дня, однак, він не прийшов. Потім вони розбили скляні двері закладу і залишили напис на стінах червоною фарбою: "Майдан тут був, Майдан тут і залишиться".

Також прибули активісти Національного корпусу з балаклавами і яйцями. Крім того, знесли шини, було кілька спроб їх запалити. Магазин закидали яйцями.

Київська прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом.

Власник магазину вирішив оголосити про закриття салону.

Власник меблевого салону, який знищив графіті Революції гідності, закрив магазин

Власник меблевого салону, який знищив графіті Революції гідності, закрив магазин

2014 року активісти намалювали графіті під час кривавих протистоянь на Грушевського. Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко були представлені у балаклаві. Вважалися символами боротьби за свободу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація