М’ясний відділ поліклініки: у Києві в медзакладі налагодили торгівлю несподіваним товаром

М’ясний відділ поліклініки: у Києві в медзакладі налагодили торгівлю несподіваним товаром

Фото: freerangestock.com

Посеред дитячого закладу охорони здоров’я продають шинку та ковбаси.

Ковбасу, сардельки, балик та різноманітні сири в Києва можна придбати не лише в магазині чи на базарі, а й просто в дитячій поліклініці. Торгова точка розмістилася на імпровізованих ятках посеред коридорів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Покупців не надто бентежить, що подібна продукція реалізується без холодильника. Серед персоналу вже навіть сформувалися постійні клієнти, котрих приваблює те, що товар дають пробувати. Те, що м’ясо лежить просто на клейонці в приміщенні, де ходять хворі, їх не бентежить, бо досі начебто ніхто не труївся.

Просто посеред коридорів дитячої поліклініки влаштували стихійну торгівлю ковбасами

Просто посеред коридорів дитячої поліклініки влаштували стихійну торгівлю ковбасами

Продавчиня Світлана дозвільних документів і санітарної книжки журналістам показувати не схотіла. Так само не схотів представлятися чоловік у білому халаті, котрий дав продавчині наказ згортати торгівлю, а з журналістів зажадав дозволу на зйомку. Головного лікаря Галини Лось на робочому місці не було, її заступники поховалися, а знімальній групі пояснили, що в цей день свято, а журналісти своєю присутністю заважають обідній перерві персоналу.

У бухгалтерії запевнили, що ніяких договорів вони ні з ким не складали, бо це прерогатива адміністрації. Та на контакт так і не пішла. Тож журналісти отримали запевнення в районному управлінні охорони здоров’я, що жодних дозволів на подібну торгівлю поліклініці не надавали. А також показали запис першому заступнику керівника Держпродспоживслужби Києва Олександру Овчаренку. Той назвав таку торгівлю стихійною, що підпадає під поняття адміністративного правопорушення. "Це зона відповідальності керівника того лікувального закладу. Не може лікар давати дозвіл на незаконну торгівлю, тим більше, він чітко розуміє, які є вимоги. Це або неналежне виконання своїх посадових обовязків, або зловживання своїм службовим становищем", - переконаний він.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Повʼязані теми:

Наступна публікація