"Людина, яку маю честь знати": Мережею шириться щемливе фото з лікарем "Охматдиту" – що про нього відомо

Дата публікації
Перегляди
46к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
"Людина, яку маю честь знати": Мережею шириться щемливе фото з лікарем "Охматдиту" – що про нього відомо

Віталій Іць – лікар-токсиколог Охматдиту / Фото: Олександр Гусєв

Одним із медиків, які допомогали з евакуацією дітей із постраждалого відділення, був дитячий лікар Віталій Іць.

Після ворожого ракетного удару вранці 8 липня по лікарні “Охматдит” у Києві користувачі соцмереж поширюють фото одного з медичних працівників, який на руках переносить дитину до безпечного місця.

Як повідомила у Facebook Ірена Городецька, після ракетного удару по лікарні "Охматдит" одним із медиків, які допомогали з евакуацією дітей із постраждалого відділення, був Віталій Іць. Саме його фото з маленьким хлопчиком на руках шириться Мережею.

Знімком, на якому Віталій на руках несе пацієнта відділення токсикології "Охматдиту", поділився фотограф Олександр Гусєв.

"Ще один страшний день для України... Найскладніше бачити, коли страждають діти..." – написав автор фото.

Працює лікарем-токсикологом у відділенні "Охматдиту", яке постраждало найбільше

Тож з'ясувалося, що дитячий лікар-токсиколог Віталій Іць під час удару росіян по "Охматдиту" перебував у клініці "Добробут" поряд. У коментарі для "УП. Життя" лікар розповів, що після отримання повідомлення про влучання і потребу в допомозі клініка мобілізувала всі ресурси для того, щоб допомогти з евакуацією найважчих пацієнтів до стаціонару "Добробуту", він одразу долучився до допомогти постраждалим після ракетної атаки.

"Це – звичайна дитина, яка перебувала на лікуванні в найбільш постраждалому корпусі, у відділенні токсикології. Пощастило, що вона не була в місці влучання... Не було нічого геройського. Я просто переносив її до більш безпечного місця", – розповів Віталій.

Відомо, що медик продовжував допомагати маленьким пацієнтам на місці аж до пізнього вечора.

"Сьогодні в одній із груп побачила опитування: "Особистим знайомством з якою людиною ви пишаєтесь. Це було вранці, до масованого обстрілу Києва. Сиділа, думала, згадувала... Дякую Долі, що зводить зі справжніми людьми і професіоналами!" – написала у Facebook Ірена Городецька.

Нагадаємо, раніше ТСН.ua повідомив, що здійснено ідентифікацію російських пілотів, які завдали ракетного удару по лікарні “Охматдит” у Києві. Відомими стали 95 російських військових злочинців.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація