"Людей привозять зі всієї країни": у МВС повідомляють про ускладнення руху на в’їздах до Києва

"Людей привозять зі всієї країни": у МВС повідомляють про ускладнення руху на в’їздах до Києва

Фото: pixabay.com

Там працюють над вирішенням ситуації.

У зв’язку із проведенням дебатів на НСК "Олімпійському" між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком на в’їздах до Києва склалася складна транспортна ситуація.

Про це заявив перший заступник голови МВС Сергій Яровий, повідомляє прес-служба міністерства.

"У зв’язку з проведенням дебатів між кандидатами на пост президента на НСК "Олімпійський" на в’їзді до столиці спостерігається складна транспортна ситуація, людей привозять зі всієї країни. Поліцейські працюють над її вирішенням. Просимо водіїв ставитися з порозумінням", - повідомив він.

Там також нагадали, що на стадіоні очікують до 60 тисяч осіб, а охорону правопорядку забезпечуватимуть 10 тисяч поліцейських.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація