Людей кладуть у коридорах: киянин розповів про ситуацію з коронавірусом у столиці

Людей кладуть у коридорах: киянин розповів про ситуацію з коронавірусом у столиці

Фото: facebook.com/MunicipalnaVarta

Ситуація з COVID-19 у Києві дуже складна, кажуть люди, які пройшли через це.

Чоловік із Києва розповів, що коїться у столиці з коронавірусом і готовністю приймати пацієнтів. За словами киянина, йому довелося дуже довго шукати місце в лікарні для своєї матері, якій діагностували COVID-19.

Про це Олександр Кондратенко написав у Facebook.

Чоловік розповів, що лікарні у Києві переповнені, під відділеннями стоять черги зі швидких, які раз у раз підвозять нових пацієнтів з двостороннім запаленням легенів.

"Правда така: друзі 15-та клінічна — люди лежать прямо в коридорі (за дві доби надійшло 65 осіб), 4-та забита повністю. 8-ма так само. Під усіма інфекційними відділеннями нашого міста низка швидких", — пише киянин.

Кондратенко зазначив, що йому просто дивом вдалося перевести маму в 4-ту клінічну лікарню на Солом'янці, в інтенсивну терапію. І то, швидше за все через те, що стан жінки швидко погіршився.

"І єдине, про що говорять лікарі, так це "не знімайте кисневу маску, якщо хочете жити", — стверджує Олександр.

Фото: із соцмереж

Чоловік пише, що в 15-й міській лікарні він побачив справжній жах. "Відсутність ліків, два градусники на все відділення тощо, це мала частина реального колапсу з нашим охороною здоров'я", — додав він.

Нагадаємо, у Києві 9 жовтня стрімко зросла кількість інфікованих коронавірусом. Зафіксовано 567 нових випадків COVID-19 за добу, такої цифри у столиці ще не було з початку пандемії.

В Україні 9 жовтня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 250 538. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 5 800. 

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація