Локдаун в Києві: "Укрзалізниця" поки не обмежуватиме висадку/посадку у столиці

Локдаун в Києві: "Укрзалізниця" поки не обмежуватиме висадку/посадку у столиці

Фото: УНІАН

До спеціального розпорядження комісій з ТЕБ та НС залізничний транспорт може курсувати, як і раніше.

У Києві та області залізничний транспорт не обмежуватимуть на висадку/посадку, а розклад руху залишатиметься таким, як і раніше. Це стосується як поїздів далекого сполучення, так і приміських електричок до/або через Київ.

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці". 

Зазначається, що жодних заборон на рух залізничного транспорту не будуть вводити, допоки Державна або регіональні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) не ухвалять відповідне рішення.

Зі свого боку "Укрзалізниця" закликає пасажирів подорожувати лише у разі крайньої необхідності та з обов’язковим дотриманням маскового режиму на вокзалах та у поїздах аби максимально убезпечити себе, інших пасажирів та працівників залізниці, які йдуть на особистий ризик задля недопущення транспортного колапсу.

Нагадаємо, від 5 квітня і щонайменше до 16 квітня Київ запроваджує суворіші обмеження. Увесь громадський транспорт працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Отримати такі документи зможуть (в першу чергу) працівники критичної інфраструктури: це стосується медицини, транспорту, соціальних працівників, житлово-комунального господарства, рятувальників, військових та поліції. 

Також від понеділка зачиняються всі школи і дитячі садки. Люди, які потраплять у важке фінансове становище однозначно не залишаться без уваги міської влади, запевнив перший заступник міського голови Києва Микола Поворозник, За його словами, для цього є відповідні соціальні центри, які на це відреагують. Він також додав, що, щойно Кабміном буде затверджений порядок виплати фінансової допомоги підприємцям - місцева влада не залишиться осторонь, від виплат у тому числі.

Новини України: заступник голови КМДА пояснив особливості нового карантину в столиці

Новини України: заступник голови КМДА пояснив особливості нового карантину в столиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація