Локдаун у Київській області: у регіоні вводять додаткові протиепідемічні заходи

Локдаун у Київській області: у регіоні вводять додаткові протиепідемічні заходи

Фото: УНІАН

Кожна громада має окремо приймати рішення про застосування таких заходів.

У Київській області від 5 до 9 квітня діятимуть додаткові протиепідемічні заходи. Вони вводяться у зв'язку зі стрімким поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації з посиланням на слова очільника КОДА Василя Володіна.

"Ситуація з поширенням COVID-19 в нашій області складна, треба докласти будь-яких зусиль для стабілізації ситуації. Ми бачимо, що напруженість стану справ варіюється в залежності від території. Відтак високі показники інфікування на COVID-19 реєструють серед жителів Білоцерківського, Бучанського, Бориспільського районів. А є такі, де епідемічна ситуація не настільки напружена. В об’єднаних громадах ситуація також дуже різна", – заявив Василь Володін.

Відтак обласна комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення від 5 по 9 квітня окремим територіям Київщини залежно від епідемічного стану:

  • рекомендувати в залежності від епідемічного стану на окремих територіях рішеннями місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупиняти освітній процес у закладах дошкільної,  загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності;
  • дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 по 10:00, із 16:00 до 20:00;
  • здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50%, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу i визначена в його реєстраційних документах;
  • проінформувати жителів Київщини про зміни в графіках перевезень;
  • рекомендувати керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

"Усі рекомендації щодо введення додаткових протиепідемічних норм внесені у протокол позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Ним будуть керуватись органи місцевого самоврядування. Ще раз наголошую кожна громада має окремо приймати рішення про застосування заходів, передбачених цим протоколом, оцінюючи ситуацію на своїй території. Прошу з розумінням ставитися до вжитих заходів та продовжувати дотримуватися протиепідемічних норм. Завдяки цьому ми зможемо мінімізувати дискомфорт наших жителів і зменшити завантаженість госпітальних баз", – пояснив Володін.

Нагадаємо, станом на 2 квітня у Київській області зафіксований 97 441 випадок COVID-19 (1 156 нових випадків за добу). Від початку епідемії одужали 78 803 людини (554 за добу), померли 1 669 людей (27 за добу)

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація