Локдаун у Києві: водії маршруток масово звільняються або беруть відпустки за власний рахунок

Локдаун у Києві: водії маршруток масово звільняються або беруть відпустки за власний рахунок

Фото: УНІАН

Перевізники розповіли про ситуацію з проїздом у столичних маршрутках.

У Києві перевізники у понеділок, 5 квітня, вивезли на маршрути до 80% наявного транспорту, але через відсутність достатньої кількості водіїв та напружену ситуацію із пасажирами, змушені протягом дня зменшувати кількість маршруток на лініях.

Про це голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко сказав у коментарі "Укрінформу". Він уточнив, що маршрутники масово звільняються або беруть відпустки за власний рахунок.

"Ми спробували випустити максимальну кількість автобусів сьогодні. Це 70-80% від загальної кількості. Головна причина – відсутність водіїв. Багато з них просто відмовилися навідріз працювати у таких умовах, розуміючи, що спецперепустки будуть не у всіх пасажирів і що будуть траплятися конфліктні ситуації з людьми, із представниками патрульної поліції. Тому багато людей узяли відпустки за власний рахунок, деякі водії позвільнялися", - сказав Мойсеєнко.

Окрім того, додав він, ситуація складається таким чином, що пасажири без спецперепусток не реагують на прохання водіїв не порушувати правила користування громадським траспортом та намагаються потрапити у маршрутку. Конфліктних ситуацій протягом дня було багато.

Нагадаємо, у Києві зранку у понеділок утворився транспортний колапс.

Тим часом таксі у годину пік підняли ціни до шалених висот - по пів тисячі за 17 кілометрів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація