Локдаун у Києві: метро змінить графік руху

Локдаун у Києві: метро змінить графік руху

Фото: Київський метрополітен

Коригування графіку дозволить забезпечити дотримання карантинних заходів і водночас оптимізувати витрати на перевезення.

У метрополітені оптимізують графіки руху на період посиленого карантину.

З початку посилених карантинних заходів у понеділок, 5 квітня, київським метрополітеном скористалося 152 тисячі пасажирів. У вівторок, 6 квітня, було здійснено 210 тисяч поїздок.

Раніше середньодобовий пасажиропотік становив до 1 мільйона людей. У 2019 році підземкою користувалося 1,5 мільйона пасажирів щодня.

Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

"Фахівці підприємства проведуть коригування графіків руху на період суворих карантинних заходів. Це дозволить забезпечити дотримання карантинних заходів і водночас оптимізувати витрати на перевезення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що недоотримання доходів за період локдауну у 2020 році склало 621 млн гривень. Для виплати заробітної плати, оплати електроенергії та забезпечення роботи підприємства кошти були спрямовані з бюджету столиці.

Зазначимо, що до 16 квітня проїзд у громадському транспорті, у тому числі метрополітені, здійснюється виключно за спецперепусткою. Документ пред’являється разом зі службовим посвідченням.

У метрополітені закликають пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися транспортом за реальної необхідності.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація