Локдаун у Києві можуть подовжити і після 16 квітня

Локдаун у Києві можуть подовжити і після 16 квітня

Фото: УНІАН

У КМДА заявляють, що не можуть поки що спрогнозувати, якою буде ситуація із захворюваністю.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський заявив, що після 16 квітня карантин у Києві планують послабляти. Проте обмеження можуть подовжити, якщо кількість хворих на COVID-19 не зменшиться.

Про це інформує "Громадське радіо".

"Локдаун після 16 квітня можуть подовжити, адже ми не можемо спрогнозувати, якою буде ситуація із захворюваністю. Сподіваємося, що ці три тижні карантину до 16 квітня вже почнуть давати результати", — розповів він.

Мондриївський очікує на позитивну динаміку у середині квітня. У такому разі можна розірвати ланцюжок захворюваності й розглядати варіант послаблення обмежень.

Він наголосив, що карантин наразі необхідний, адже ситуація у лікарнях складна. Заступник очільника КМДА запевняє, що влада розуміє, як негативно карантинні обмеження впливають на економіку та бізнес.

Мондриївський навів приклад багатьох країн Європи, де знову посилюють карантин, аби знизити кількість захворювань та навантаженість на медичну систему.

Нагадаємо, від 5 квітня і щонайменше до 16 квітня Київ запроваджує суворіші обмеження. Увесь громадський транспорт працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Отримати такі документи зможуть (в першу чергу) працівники критичної інфраструктури: це стосується медицини, транспорту, соціальних працівників, житлово-комунального господарства, рятувальників, військових та поліції. 

Новини України: що працюватиме в Києві в умовах жорсткого локдауну  

Новини України: що працюватиме в Києві в умовах жорсткого локдауну  

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація