Локдаун у Києві: у департаменті КМДА закінчилися спецперепустки (фото, відео)

Локдаун у Києві: у департаменті КМДА закінчилися спецперепустки (фото, відео)

Фото: Київ Оперативний

Оприлюднено фото величезної черги за спецперепустками.

У транспортному департаменті Київської міської держадміністрації закінчилися спецперепустки на користування громадським транспортом під час локдауну.

Фото відповідного оголошення та черги людей, які прийшли за спецперепустками, оприлюднив "Київ Оперативний" у Facebook.

"Видача спеціальних перепусток на громадський транспорт у Департаменті транспортної інфраструктури завершена у зв’язку з їх закінченням", – йдеться в оголошенні.

Автор фото зазначає, що дуже дивне відчуття, коли столична влада не може забезпечити лікарів папірцем, розміром з пачку сірників, а ми ще просимо якихось підвищень заробітної плати...

"Конкретно у цій черзі стоять і лікарі, і працівники оборонної промисловості. Мусять стояти, бо вже завтра до місця своєї роботи вони просто не зможуть доїхати. І це в той час, як в нашій країні триває війна та епідемія, а саме ці люди стоять в чергах без перепусток", – пише автор повідомлення.

Раніше "Київ Оперативний" оприлюднив відео черги за спецперепустками, що утворилась у приміщенні департаменту на вулиці Басейній.

 

Нагадаємо, від понеділка, 5 квітня, у Києві діють суворі карантинні обмеження, зокрема у транспорт пускають лише за наявності спецперепустки. У столиці в понеділок зранку утворився транспортний колапс

5 квітня Київ зустрів посилені карантинні обмеження досить непросто: була і відмова в проїзді медикам, і порожній громадський транспорт, і утричі більша ціна за таксі, і масштабні затори.

Новини України: у Києві затримали 18-річну дівчину, яка продавала готові спецперепустки

Новини України: у Києві затримали 18-річну дівчину, яка продавала готові спецперепустки

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація