Літаки на меблі. Киянин відкрив незвичайну меблеву майстерню

Чоловік виготовляє меблі з деталей літаків.

Літаки на меблі. Киянин відкрив незвичайну меблеву майстерню

© скриншот з відео

Киянин авіації відкрив майстерню, де виготовляє меблі - зі "списаних", військових та цивільних літаків й гелікоптерів. На що можна перетворити двері аварійного виходу пасажирського лайнера, у сюжеті ТСН.19:30.

ІЛ-76 -  перший в історії радянський військово-транспортний літак, на який почали встановлювати турбореактивні двигуни. Два капітальні ремонти - і він списаний. На брухт його фанати авіації не дадуть.

Андрій показує склад розібраних деталей від "списаних" літаків та гелікоптерів. Їх він викупову,  аби дати авіації друге життя у вигляді інтер'єрів, меблів та декору. 

Головне, правило - готовий виріб має зберегти історію нальотів і участі у різних бойових операціях. Це додає цінності і надто захоплює клієнтів.

"У цього стола 1200 злетів і посадок. Він більше 22 тисяч провів в небі. Ми розбираємо літак в своїх цілях, дуже обережно знімаємо, зберігаємо всю його історію, всю його інженерну красу, показуємо людям", - каже керівник компанії з виготовлення авіаційних меблів Андрій Сухін.

Меблі високого польоту почалися із бажання мати кавовий стіл із аварійного виходу літака. 

Зі "списаних" ветрольотів теж виходять непогані столи, комоди, лампи та усілякий декор. Барну стійку, секретер чи навіть двері із авіаційними ілюмінаторами - все, що змогло б підкреслити вінтажність приміщення чи його лофт-стиль.

Серед клієнтів власники феррарі і бізнесмени середньої руки. Адже ручна робота із авіаційних деталей - річ недешева. Щоправда, більшість замовлень Андрій отримує від людей так чи інакше пов'язаних із авіацією. Їхні сталеві птахи захоплюють не лише у небі. 

Кореспондент ТСН Віталій Афанасієнко.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie