Лісничий пояснив ДТП на Гостомельській трасі з боксером Узелковим і лосихою

Лісничий пояснив ДТП на Гостомельській трасі з боксером Узелковим і лосихою

Фото: Фото Антон Страшко/ТСН

Подібні ДТП на цій ділянці трапляються регулярно.

Ранкова аварія на Гостомельській трасі під Києвом, коли позшляховик українського боксера насмерть збив лося, не є дивиною для цієї ділянки дороги. Про це заявив місцевий лісничий, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Чоловік оглянув тушу загиблої тварини та констатував, що це була молода самка. "Три-чотири роки. Вони тут ходять завжди", - пояснив інспектор лісопаркового господарства Віталій Школьний. За його словами, поперек асфальту проходить міграційна стежка тварин, тож лосі почуваються господарями і спокійно переходять чотирисмугову трасу. Зарадити проблемі могли б високі огорожі, однак про їх встановлення поки що не йдеться.

Адвокат боксера Михайло Присяжнюк переконує, що тварина вибігла з лісу раптово і в Узелкова не було жодних шансів уникнути зіткнення. "Він рухався з припустимою швидкістю – 75 км/год. Лось вибіг, провини Славіка в цьому немає", - твердить юрист. За його словами, боксер цілий, але шокований подією. Його машина потребує серйозного ремонту, її з місця ДТП забрав евакуатор. А тіло лосихи відвезуть на ветеринарну експертизу.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Український боксер В'ячеслав Узелков на смерть збив лосиху на трасі

Український боксер В'ячеслав Узелков на смерть збив лосиху на трасі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація