Лише по 10 та з перепусками: кого пускають у громадський транспорт Києва на карантині

Лише по 10 та з перепусками: кого пускають у громадський транспорт Києва на карантині

Фото: Національна поліція України

Право на проїзд мають лише медики, рятувальники, правоохоронці, комунальники, фармацевти, працівники крамниць та стратегічних підприємств.

У Києві у громадському транспорті їздять особи виключно зі спецперепустками через коронавірусний карантин. Як працює ця система, розповіла кореспондентка ТСН Олена Гущик в ефірі "ТСН.Ранок".

"Людей на зупинці небагато, приблизно п’ятеро осіб, яких не впустили до маршруток та автобусів. Вони викликають таксі. На зупинку кожні 5 хвилин приїжджають автобуси - і справді, туди впускають правоохоронці лише за перепустками. На зворотному боці перепустки є печатка і прізвище особи, яка планує їхати на роботу. Крім перепустки, пускають лише тих, хто у масках і не більше десяти осіб. Не має значення, чи це великий автобус, чи маленька маршрутка", - повідомила вона.

За її словами, деяких осіб, які не мають роздрукованих перепусток, не пускають до громадського транспорту.

"Людей, яким не видали ще перепустки, але які мають їх в онлайн-форматі, не пропускають до транспорту. Вони залишаються на зупинках і викликають таксі, яке забирає по три-чотири пасажира, щоб було дешевше", - уточнила Гущик.

Журналістка зазначила, що пенсіонерів також не пускають до громадського транспорту.

Як відомо, від 23 березня у Києві до громадського транспорту впускатимуть тільки за спецперепустками.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

За перепустками: у столиці продовжують діяти суворі обмеження для громадського транспорту

За перепустками: у столиці продовжують діяти суворі обмеження для громадського транспорту

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація