Лідер "УДАРу" Кличко на зустрічі з лідером ХДС/ХСС Лашетом зазначив, що необхідно запровадити запобіжні інструменти проти "Північного потоку-2"

Лідер "УДАРу" Кличко на зустрічі з лідером ХДС/ХСС Лашетом зазначив, що необхідно запровадити запобіжні інструменти проти "Північного потоку-2"

Фото: Сайт Віталія Кличка

Мають бути запобіжні механізми проти використовування "Північного потоку-2" як інструменту геополітичної боротьби та тиску на Україну Росії.

Про це лідер партії "УДАР", мер Києва Віталій Кличко заявив Арміну Лашету, лідеру партії ХДС/ХСС, на зустрічі з німецькою молоддю у Ганновері. Віталій Кличко взяв участь у зустрічі як почесний гість.

Під час зустрічі з Арміном Лашетом Віталій Кличко підкреслив, що Україна розраховує на подальшу підтримку Німеччиною суверенітету та територіальної цілісності  Української держави, її боротьби проти російської агресії.

Фото: Сайт Віталія Кличка

"Дуже важливо зберегти і навіть посилити санкції проти Російської Федерації. Зокрема, якщо Росія буде використовувати Північний потік-2 як інструмент геополітичної боротьби та засіб тиску на Україну, – сказав Кличко. – Ми переконані, що це – небезпечний проєкт для України та Європи, їхньої енергетичної безпеки. Останні заяви Росії не залишають сумніву в цьому. Тому, однозначно, мають бути запобіжні механізми", – наголосив Віталій Кличко.

Фото: Сайт Віталія Кличка

Під час виступу перед молоддю лідер "УДАРу" нагадав, що Україна вже сім років бореться за європейський вибір проти російської агресії.

"Зараз я дивлюсь на вас і згадую молодих людей у себе на Батьківщині, в Україні.  Ви знаєте, що понад сім років ми, українці, боремось проти російської агресії. Боремось за свій європейський вибір. Для нас це означає право жити у великій європейській сім’ї. І сьогодні ми намагаємось змінити нашу країну. Змінити відповідно до європейських стандартів та принципів. Ми прагнемо побудувати демократичну, сучасну державу, в якій кожна людина почувається вільно, і може реалізувати свій потенціал. Таким ми бачимо своє майбутнє. Чи вдасться нам здійснити свою мрію? Впевнений, що так!", – заявив Віталій Кличко.

Фото: Сайт Віталія Кличка

Він зазначив, що успіх України, як і Німеччини, значною мірою залежить від активних і наполегливих молодих людей, яким небайдужа доля рідної країни.

Кличко нагадав, що багато молодих українців сьогодні зі зброєю в руках захищають свободу та суверенітет України. І також –  мир і стабільність у Європі.

"Багато молоді серед тих, хто намагається робити в Україні нову політику, створює стартапи, досягає успіху в креативних індустріях. Саме вони будують справді нову, ефективну, демократичну Україну. Україну відкриту для світу. Таких молодих людей багато і в нашій політичній партії "УДАР". Я мрію побачити, як тисячі молодих німців і молодих українців спілкуються між собою, працюють над спільними проєктами, разом розробляють і втілюють в життя креативні ідеї. Шукають і знаходять відповіді на такі актуальні виклики, як, наприклад, зміни клімату. Саме через взаєморозуміння та співпрацю європейської молоді на базі спільних демократичних цінностей, – через неприйняття агресії та диктату  – лежить шлях до справді єдиної, вільної та мирної Європи", – наголосив Кличко.

Фото: Сайт Віталія Кличка

Захід був організований молодіжною організацією "Junge Union". Участь у ньому також взяв Армін Лашет – лідер партії ХДС/ХСС. Партія "УДАР" вже понад 10 років є партнером ХДС/ХСС.

Фото: Сайт Віталія Кличка
Наступна публікація