Лежачи голяка та з дерева: навіщо в центрі Києва розмістили велику скульптуру людини

Лежачи голяка та з дерева: навіщо в центрі Києва розмістили велику скульптуру людини

Фото: КМДА

Познайомитися з інсталяцією бажаючі зможуть до 12 липня.

У Києві біля Арки дружби народів відкрили незвичайну інсталяцію "людини, що пливе". Її у 2022 році представлять на фестивалі Burning Man у США.

Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

Так, інсталяція представляє з себе дерев'яну конструкцію людини, яка в оголеному вигляді пливе по воді.

"Кожен день ми робимо вибір. Рухаємося, підтримуємо себе на плаву, іноді йдемо на дно. Залишатися там або продовжувати рухатися далі – виключно наш вибір. Ми так влаштовані, що постійно намагаємося плисти, знайти берег або новий горизонт", — розповіли про інсталяцію організатори.

Проект під назвою Merman отримав офіційний грант від організаторів фестивалю Burning Man. Презентувати його в США повинні були вже в цьому році, однак через пандемію фестиваль перенесли на 2022 рік. Та автори інсталяції не розгубилися і представили її для киян та гостей міста.

"Ми обрали саме цю локацію для встановлення, щоби якомога більше киян та гостей міста змогли надихнутись інсталяцією, яка представить Україну на фестивалі світового масштабу. Часом public art може з’являтися в зовсім неочікуваних місцях, радикально змінюючи їхнє сприйняття, що насправді є однією з ключових задач мистецтва", — повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Побачити інсталяцію бажаючі зможуть на Арці дружби народів до 12 липня.

Нагадаємо, що в Україні відкрили офіційне представництво Apple. Тепер компанія буде напряму ввозити техніку в Україну і контролювати магазини офіційних дилерів.

У Києві готуються знести унікальну трамвайну диспетчерську

У Києві готуються знести унікальну трамвайну диспетчерську

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1228
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація