Звільнений з російського полону Афанасьєв отримав квартиру у Києві

Дата публікації
Перегляди
3516
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Ключі колишньому політв'язню вручив очільник ДУС.

Колишньому бранцю Кремля Геннадію Афанасьєву вручили ключі від квартири у Києві.

Про це повідомили у прес-службі Державного управління справами.

"За дорученням президента України т.в.о. керівника Державного управління справами Сергій Борзов зустрівся зі звільненим з полону Геннадієм Афанасьєвим. Сьогодні Геннадію Афанасьєву було вручено ключі від мебльованої квартири, де він може уже заселитись", - заявили у відомстві.

Своєю чергою Афанасьєв на своїй сторінці у Facebook підтвердив отримання ключів від квартири, "в якій я буду жити і сподіваюсь, що це місце стане моєю домівкою на довгі часи".

"Входини відсвяткуємо, щойно освоїмось, тому запрошую в гості до себе на каву!" - наголосив він.

На думку Афанасьєва, такі дії влади дарують надію решті кримчан "на нове життя і працю, коли вони незабаром повернуться з полону".

"Російська Федерація вкрала мою землю, мої море та гори, мій дім... і мою свободу...Сьогодні, завдяки українському народу, українській владі та світовій спільноті я - вільний. Але, на жаль, повернення до рідного міста, рідної хати - неможливе... Дякую тобі, Україно! Моє свято не закінчується і я обіцяю зробити усе, щоб віддячити тобі!" - додав Афанасьєв.

Нагадаємо, 14 червня, в аеропорту Бориспіль біля терміналу В приземлився літак з українцями Геннадієм Афанасьєвим і Юрієм Солошенком. Президент РФ Володимир Путін помилував незаконно засуджених українців. Обидва укази вступили в силу з моменту їхнього підписання.

Афанасьєв проходив у справі про створення на території Криму терористичної спільноти і був засуджений в Росії в 2015 році на сім років ув'язнення в колонії суворого режиму.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація