Звичайна київська квартира стала хостелом для групи сектантів

Звичайна київська квартира стала хостелом для групи сектантів

Постояльцями виявилися парафіянами одного з духовних центрів столиці / Фото: ТСН.ua

Мешканці будинку перекрили вхід і не пускали постояльців.

У Києві розгорівся конфлікт у будинку за адресою Петра Чаадаєва, 2а. Там у трикімнатній квартирі оселилися 28 осіб.

"Я відчула неприємний запах, як тільки зайшла в під'їзд. З квартири на першому поверсі долинав шум. Коли ми зрозуміли, що це житло перетворили на готель, то просто жахнулися. Туди заїхали дуже підозрілі люди, деякі явно хворі", - розповідає мешканка будинку Світлана Сенчило.

Як пише Сегодня, щоб позбутися від цих гостей, мешканці будинку вийшли у двір і перекрили вхід. У квартиру пустили тільки вагітну жінку, дитину, і ще кілька людей.

Постояльцями виявилися парафіянами одного з духовних центрів столиці. В хостелі вони збиралися провести місяць. За це, як вони самі розповіли мешканцям будинку, кожен заплатив по тисячі гривень.

"Ми просили, щоб вони викликали своє керівництво і орендодавця, зажадали у нього повернути гроші. Але вони нам відповідали: "Покайтеся!", а щодо грошей говорили: "Це пішло Богу", - розповіла місцева мешканка.

Щоб виселити людей з хостела, мешканці викликали правоохоронців.

"Для відкриття хостела зараз не потрібна згода всіх мешканців. Господареві потрібно зареєструватися, а постояльці при в'їзді підписують картку гостя, де описані правила пожежної безпеки і загальні правила поведінки. При цьому гість залишає свої паспортні дані та номер телефону", - розповідає голова Всеукраїнської молодіжної хостел асоціації Роман Пономаренко.

Раніше повідомлялося, що орендарів квартир в Києві викидають на вулицю без речей і документів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація