Зрада на марші. Аваков оприлюднив підсумки перших місяців роботи поліції у Києві

Зрада на марші. Аваков оприлюднив підсумки перших місяців роботи поліції у Києві

Фото: Facebook/Ольховікова

Очільник МВС розповів, як кияни ставляться до патрульних.

Київський міжнародний інститут соціології на замовлення одного з іноземних посольств провів опитування щодо оцінки місцевих мешканців роботи патрульної поліції.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook очільник МВС України Арсен Аваков, оприлюднивши результати опитування.

"Відчуття безпеки громадян підвищилось - 45% жителів міста відчули поліпшення ситуації з безпекою, що 96% пов'язують із патрульної поліцією", - зазначив він.

Водночас, згідно із даними опитування, люди мають нижче відчуття безпеки у темний час доби.

Майже половина опитаних киян (41%) запевнили, що готові контактувати із правоохоронними органами, зокрема, 54% осіб впустили б поліцію до власного помешкання, а 11% респондентів розповіли, що патрульна поліція сама запропонувала допомогу.

"Найбільш очікувані киянами обов'язки патрульної поліції - 89% - боротьба з неправильною парковкою", - додав Аваков, посилаючись на дані інституту соціології.

Також у дослідженні йдеться, що 80% киян задоволені роботою правоохоронних органів у Києві, зокрема, 50% опитаних оцінили ефективність роботи патрульних добре, а 20% - відмінно, зауваживши, що час очікування прибуття патрульної поліції у 63% випадках становив до 10 хв.

Окремо Аваков також зазначив, що в опитуванні взяли участь 1200 киян.

"І це лише початок шляху реформ по якому ми йдемо, відсотків так 10% від наміченого...Справжня зрада попереду!" - підсумував очільник МВС.

ЗРАДА НА МАРШІ.За підсумками роботи перших місяців патрульної поліції.Місто Київ. На замовлення одного з іноземних по...

Posted by Арсен Аваков on 6 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, у вівторок, 6 жовтня, патрульна поліція вперше вийшла на трасу до Борисполя та аеропорту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація