Знешкоджена "Альфою" ДРГ могла планувати вибухи в київському метро - ЗМІ

Знешкоджена "Альфою" ДРГ могла планувати вибухи в київському метро - ЗМІ

Ілюстрація. Офіційно в спецслужбі не говорять про можливих цілей терористів / Фото: kiev.vgorode.ua

Вибухівки в київській квартирі диверсантів вистачило б на кілька масштабних терактів.

Джерела ЛІГА.net повідомляють, що знешкоджена "Альфою" диверсійна група могла планувати вибухи в київському і харківському метрополітені.

Вибухівки вистачило б на кілька масштабних терактів. Офіційно в спецслужбі не говорять про можливі цілі терористів, згадуючи лише епізод 6 грудня з вибухівкою біля Київського суду в Харкові - теракт, якому вдалося запобігти.

Вся квартира повинна була бути буквально напхана вибухівкою, якої вистачило б на те, щоб як мінімум обвалити весь під'їзд з усіма квартирами зверху і знизу. Оперативники вилучили гранати, бомби, саморобні вибухові пристрої, тротил.

Випадок у київській квартирі навіть на досвідчених бійців справив враження. "Вся квартира була практично перетворена на мінне поле. Можна ненавидіти Україну, можна любити гроші. Але як можна дозволити своїй дитині і дружині жити на пороховій бочці?" - задаються питанням бійці.

Раніше Служба безпеки оприлюднила відео спецоперації у Києві.

Під час спецоперації, що проводилась у кількох точках одночасно, було затримано 7 членів ДРГ, їхнього ватажка – ліквідовано. Серед затриманих є громадяни Росії.

У Києві СБУ знешкодила російських диверсантів

У Києві СБУ знешкодила російських диверсантів

Повʼязані теми:

Наступна публікація