Знайдена гільза та перші версії злочину: в Києві розслідують гучне вбивство адвоката

Знайдена гільза та перші версії злочину: в Києві розслідують гучне вбивство адвоката

Фото: ГУ НП у м. Києві

Дружина загиблого твердить, що й гадки не має про мотиви кілера.

Убитим у Києві чоловіком виявився 46-річний адвокат Валерій Рибальченко. До свого під'їзду чоловік не дійшов кількадесят метрів – убивця ззаду вистрілив йому в голову, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Знайомі та сусіди характеризують загиблого, як спокійну та врівноважену людину. Скандалів за ним і його родиною не пригадують – кажуть, чоловік жив тихо і спокійно. Дружина загиблого спілкуватися на камеру відмовилась, але крізь двері зізналася, що навіть не може уявити, чому вбили її чоловіка. "Нам ніяких погроз не було. І за поведінкою його не було помітно, щоб йому хтось погрожував. Я не можу навіть припустити, про що може йти мова", - сказала вона.

У Києві жорстоко вбили адвоката

У Києві жорстоко вбили адвоката

Про справи, якими займався чоловік, дружина нічого не знає, однак стверджує, що резонансних проваджень у нього не було. Поліцейські ж версію вбивства через адвокатську діяльність не відкидають. "Слідство розглядає ряд версій, серед яких особисте життя, адвокатська діяльність або вбивство з метою пограбування", - розповіла речник київської поліції Оксана Блищик. Одним із ключових доказів у порушеному вже кримінальному провадженні є гільза, яку кінологи знайшли неподалік місця події. Вже відомо, що стріляли з пістолета. "Вилучена стріляна гільза калібру 7,65. Її відправили для проведення експертизи", - розповіла Блищик.

Як уже повідомлялося, тіло пораненого чоловіка побачили в Дніпровському районі на вулиці Микільсько-Слобідська. Врятувати постраждалого медикам не вдалося – він помер у лікарні невдовзі після замаху.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація