Знахабнілий водій маршрутки висадив бійця АТО, який вгамовував сутички під Радою

Дата публікації
Перегляди
8846
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Знахабнілий водій маршрутки висадив бійця АТО, який вгамовував сутички під Радою

Шевченко допомагав заспокоїти натовп під Радою / Фото: Facebook/Влад Содель

Шевченко двічі потрапляв у неприємну ситуацію.

У Києві водій маршрутки за рейсом 220 вказав на двері відомому бійцю АТО Віталію Шевченку, який вгамовував локальні сутички під Верховною Радою 31 серпня. 

Про це повідомила журналіст Ольга Сніцарчук на своїй сторінці у соціальній мережі.

Водій попросив силовика вийти з салону громадського транспорту, бо не хотів везти пільговиків.

"Вся маршрутка номер 220 сьогодні тихо сиділа, надійно запхавши свої язики, коли водій-чмошник спроваджував на вихід учасника АТО. І цей учасник - прекрасний Віталій Шевченко, позивний "Кузнець", командир відділення другого батальйону 95-ої аеромобільної бригади. Мегалюдина, боєць АТО з перших її днів. Доброволець. В Києві, де мав би перепочити від того всього, гасив "мітингарів" під ВР 31 серпня попри те, що саме їхав з поминання друга і заїхав під ВР на прохання колег, які побачили, що під ВР стає надто гаряче", - написала журналістка на своїй сторінці у Facebook.

 

Зараз буду гучно лаятися. Як ви ставитеся до того, що водії маршруток дозволяють собі висаджувати з маршруток учасників...

Posted by Olha Snitsarchuk on 7 сентября 2015 г.

За словами Сніцарчук, це вже не перший такий випадок для бійця АТО. Аналогічна історія трапилася із ним на тому ж маршруті.

"Перший раз така ж історія трапилася за цим же маршрутом давніше – маршрутка номер 220, номер – АА 0913. Там водійська пика ще й заявила десантнику: "а я тебе в АТО не посилав". Віталій зняв відео – і морди, і номер автобуса записав. Але не скористався", - додала вона, прикріпивши до свого повідомлення світлину зі знахабнілим водієм.

Повʼязані теми:

Наступна публікація