Змінний вітер урятував киян від задушливого диму – Держсанепідслужба

Змінний вітер урятував киян від задушливого диму – Держсанепідслужба

2 і 3 вересня Київ затягнуло димом / Фото: ТСН.ua

Перевищення гранично допустимих концентрацій продуктів згоряння сягали 18 разів.

Сьогодні, 3 вересня, в другій половині дня жителі Києва змогли нарешті дихати майже чистим повітрям. Учора ввечері столицю затягнуло їдким димом – через пожежу в лісі та на торфовищах. Перевищення гранично допустимих концентрацій продуктів згоряння, зокрема, ангідриду сірчистого, у деяких районах вчора ввечері сягали 18 разів.

Про це повідомляє Держсанепідслужба.

"Сьогодні протягом дня рівень забруднення атмосферного повітря продуктами горіння у столиці значно знизився. На це вплинули погодні умови, зокрема розсіювання хмар та зміна напрямку вітру", – ідеться в повідомленні.

Згідно із прогнозами синоптиків, поліпшення ситуації атмосферного повітря відбудеться надвечір, коли вітер зміниться на північний, північно-західний.

"Що стосується динаміки даних лабораторних досліджень, які проводяться нашою службою щогодини, то на 10 годину ранку (3 вересня) ми отримали дані про перевищення по всьому Києву вже в п'ять-сім разів, на 12:00 – у три-чотири рази, і на 14:00  – у 1,2-1,5 разу", – зазначив головний санітарний лікар Києва Олег Рубан.

Зазначимо, що завтра, 4 вересня, у столиці не працюватимуть школи та дитсадки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація