ЗМІ: Регіонали вибирають кандидата в мери Києва між Герегою, Омельченком та Порошенком

ЗМІ: Регіонали вибирають кандидата в мери Києва між Герегою, Омельченком та Порошенком

У столичній мерії чекають глобальних перестановок / Фото: Сегодня

А нинішнього голову КМДА Попова чутки відправляють на посаду міністра ЖКГ.

Після виборів ло Ради, на яких перемогу здобула опозиція, у Києві стало особливо актуальним питання формування кадрового складу.

На думку вітчизняних політологів, столичні чиновники невічні і на місце будь-якого буквально завтра може бути призначена інша людина, пише "Комсомольська правда" в Україні".

На думку видання, у першу чергу під загрозою звільнення виявився сам голова КМДА Олександр Попов. Закулісні чутки в Київраді та Кабміні десантують Олександра Павловича на посаду міністра з питань ЖКГ. Тим більше, що нещодавно Анатолій Близнюк відмовився очолити міністерство, вирішивши стати депутатом.

"Попов з самого початку не дуже хотів керувати Києвом, - вважає політолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко. - Він давно збирався залишити цей пост, тим більше міністром з питань ЖКГ Попов вже був (з 2007 по 2010 роки). Так що ймовірність такої зміни посади велика".

З іншого боку, два з половиною роки Попова "розкручували" як претендента на посаду мера, і іншого кандидата, який може перемогти на виборах наступного року, влада просто немає.

На думку експерта, змінити Попова може нинішній секретар Київради Галина Герега: "Вона керована людина, тому що її бізнес залежить від податкової адміністрації і прокуратури, а значить, контролюється владою".

Крім цього видання через свої джерела в Київраді дізналося, що зараз у владі обговорюються кандидатури, які могли б виграти вибори у Києві. При цьому політик повинен не бути членом ПР - за такого кияни навряд чи проголосують. Крім Гереги серед можливих кандидатів називаються Петро Порошенко, Олександр Омельченко і Олександр Мазурчак.

Як повідомлялося раніше, у київській мерії зараз обговорюють, хто з керівництва залишиться у кріслі, чи будуть вибори мера і кого виставить влада.

Повʼязані теми:

Наступна публікація