ЗМІ: Київський священик-бешкетник знову влаштував скандал

ЗМІ: Київський священик-бешкетник знову влаштував скандал

Номери авто кривдника Тетяни збігаються з номерами на відео / Фото: mymedia.kz

Столичний батюшка Микола, схоже, знову відзначився скандальним вчинком.

Батюшка Микола, який влаштував у лютому 2012-го в столиці п'яний бешкет, кілька днів тому відзначився черговим скандальним вчинком - після того, як подряпав чужу машину, став розповідати, що у нього "своє ДАІ".

Видання "Сегодня" цитує слова киянки Тетяни, яка стала учасником подій на київському залізничному вокзалі: "Я провела дитину на поїзд, сіла в машину, підійшов паркувальник. Збиралася з ним розрахуватися і почула удар по машині, - розповідає жінка.

"Коли вийшла, побачила жінку, яка витягує коробки з сусідньої машини "Міцубісі Паджеро". Включила ліхтарик і побачила, що крило у мене подряпане. Відкрила їхні двері - вони чітко збігалися з моєї подряпиною. За кермом сидів чоловік, я спокійно звернулася до нього, але тут в мою сторону понеслися образи", - описує події Тетяна.

"Я розгубилася, не чекаючи такого нахабства. Мій автомобіль не рухався - чому свідок паркувальник. Потім чоловік почав кричати, що я сама десь подряпала авто, і сказав, що поспішає. Згрузив великі коробки на візок, вони повезли їх у бік вокзалу. Сказали мені викликати кого хочу", - продовжила дівчина.

Тетяна залишилася в машині чекати, говорить, думала, що кривдник одумається, охолоне. "Коли він повернувся, відразу випалив: "Документи! Хто ти така? Я тобі скажу, хто свою машину подряпав!". А я у відповідь: "Тоді викликаємо ДАІ". А він: "У тебе своє ДАІ, у мене своє". Інспектор мені сказав, що цей чоловік схожий на відомого священика-бешкетника", - резюмувала Тетяна.

Потім вона в інтернеті подивилася номери машини священика на відомому відео, і виявилося, що вони збігаються. А на протоколі Тетяна побачила підпис: "Клименко".

"Коли я запитала в нього, як він взагалі після такого випадку за кермом їздить, він тут же змінив тон і ласкаво попросив мій телефон. Мовляв, хоче вибачитися якось, оскільки неправий. Але тепер питання буде вирішуватися в суді", - резюмувала Тетяна.

Між тим, газеті вдалося дізнатися, що святий батюшка вже не служить в храмі на Троєщині, а в керівництві церкви не знають, куди він подівся.

Нагадаємо, що вперше батюшка Микола "прославився" у лютому минулого року - тоді інспектори ДАІ зупинили джип, що виробляв віражі біля Володимирського собору.

Під час руху священик Микола Клименко ледве не збив кількох пішоходів на пішохідному переході. Під час затримання святий отець поводився неадекватно: напав на авто ДАІ з кулаками, сперечався з правоохоронцями, вдарив маршрутку, що проїжджала повз і сам ледь не потрапив під колеса авто.

Повʼязані теми:

Наступна публікація