Зловживання становищем: екс-заступнику глави КМДА повідомили про підозру у справі про 1,4 млрд грн

Зловживання становищем: екс-заступнику глави КМДА повідомили про підозру у справі про 1,4 млрд грн

Фото: УНІАН

Судом постановлено рішення про повернення незаконно відчужених земель громаді Києва.

ГПУ повідомила про оголошення підозри екс-заступнику голови Київської міської державної адміністрації - начальнику Головного управління земельних ресурсів щодо незаконного узгодження передачі кооперативу 65,1 га землі на 1,4 мільярда гривень.

Про це інформує Генпрокуратура.

"Повідомлено про підозру колишньому заступнику голови Київської міської державної адміністрації - начальнику Головного управління земельних ресурсів у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, а саме у тому, що він умисно з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи в порушення норм чинного законодавства, без належного опрацювання та зазначення наявних обмежень, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно погодив передання у власність обслуговуючому кооперативу житловий кооператив "Котміст" для будівництва земельні ділянки площею 65,1 га загальною вартістю понад 1,4 млрд грн, які можуть бути включенні до меж ландшафтного заказника місцевого значення "Острів Жуків", - йдеться у повідомленні.

Судом постановлено рішення про повернення незаконно відчужених земель громаді Києва.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, що у ГПУ ініціювали відкриття кримінального провадження стосовно зловживання владою главою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брильом.

Про це повідомляють Українські новини із посиланням на джерело у ГПУ.

Зокрема, у ГПУ ініціювали відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) і ч. 2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу, яка стосується діяльності Бриля.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація