Зі снігом наступної весни асфальт не зійде. Кличко пообіцяв відремонтувати у Києві 52 дороги

Зі снігом наступної весни асфальт не зійде. Кличко пообіцяв відремонтувати у Києві 52 дороги

Фото: УНІАН

Крім того, у планах місцевої влади відремонтувати 40 бюветів та облаштувати 8 нових свердловин.

У Києві за рахунок додаткових надходжень до бюджету відремонтують 52 дороги, а не 44, як планувалося раніше. Про це в інтерв'ю телеканалу "Київ" заявив Київській міський голова Віталій Кличко, передає Укрінформ.

"Ми планували ремонт 44 доріг, потім побачили, що є додаткові надходження до бюджету. Розуміючи, що влітку у нас не так багато часу, ми збільшили фінансування і відремонтуємо 52 дороги", - сказав Кличко.

Мер пообіцяв, що на нові дороги "Київавтодор" дасть 5 років гарантії.

"Розумію, що зараз складно пересуватися Києвом, багато доріг перекрито, але це тимчасова ситуація. Ми повинні використати погодні умови, коли технологія нам дозволяє стелити асфальт, на який "Київавтодор" дає 5 років гарантії. Можу пообіцяти: зі снігом наступної весни асфальт не зійде", - зауважив мер.

Крім того, Кличко розповів про плани відремонтувати 40 бюветних комплексів, а також облаштувати ще 8 нових свердловин.

За словами мера, влада міста хоче відновити роботу бюветів у столиці, звідки мешканці знову могли би брати воду питної якості.

Нагадаємо, раніше Кличко викрив у брехні журналістів, які першими опинилися на місці вбивства Шеремета. Мер Києва заявив, що не домовлявся з "17 каналом" про інтерв'ю в день вбивства журналіста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація