Журналістів "Вестей" підозрюють у сепаратизмі - головред

Журналістів "Вестей" підозрюють у сепаратизмі - головред

Гужва повідомив про причини обшуку редакції "Вести" / Фото: vesti.ua

Головний редактор Ігор Гужва вважає, що ці підозри є лише приводом заблокувати роботу холдингу

Причиною сьогоднішнього обшуку в редакції газети "Вести" можуть бути підозри СБУ в посяганні співробітників видання на територіальну цілісність України.

Про це на своій сторінці у Facebook повідомив головний редактор Ігор Гужва.

На його думку, мова йде про статті в журналі "Репортер" "Махновське стан", "Слов'янсько-пролетарська республіка" і "Хунта! Зрадили! Геть!".

"Звичайно, ніяких посягань на територіальну цілісність України там наші автори не допускали. Це були звичайні репортажі "по ту лінію фронту" - зі Слов'янська, коли там керували Пономарьов і Стрільців-Гіркін, із захоплених обладміністрацій. Там, безумовно, була пряма мова сепаратистів, також як вона була (і є) в усіх українських ЗМІ, які робили, наприклад, інтерв'ю з Пушиліним або Абвером або спілкувалися з простими прихильниками "ДНР" і "ЛНР"", - зазначив він.

Гужва також запевняє, що ці підозри є лише приводом заблокувати роботу холдингу, до якого входять газета, радіо і телеканал.

"Але, скажу відразу, змусити нас мовчати не вийде. Незважаючи ні на що, ми продовжимо робити і газету, і сайт, і радіо, і телеканал", - додав головред.

Нагадаємо, сьогодні в редакції видання стався обшук співробітниками СБУ.

Повʼязані теми:

Наступна публікація