Журналісти спробували дізнатися, хто розклеює таємничі стікери на поштових скриньках у Києві

Журналісти спробували дізнатися, хто розклеює таємничі стікери на поштових скриньках у Києві

У міліції радять одразу дзвонити 102 / Фото: Радіо Свобода

Мешканці квартир стривожені, що у такий спосіб злодії помічають ціль.

В Україні значно побільшало розбійних нападів. Злодії пильнують людей на вулиці, а також вламуються до домівок, а ще останнім часом злочинці стали більш вигадливими у стеженні за квартирами та їхніми власниками, йдеться в сюжеті "Сніданок з 1+1".

Крадії винайшли новий спосіб позначати квартири, які вигідні і безпечні для пограбування. Така інформація розповсюджується в соцмережах вже декілька днів. Користувачі розміщують фотографії своїх поштових скриньок, на які хтось наклеїв кольорові цінники, і діляться своїми історіями, які є ледь не в кожному будинку.

Журналісти вирушили перевірити київські будинки на наявність цих позначок. У першому ж під'їзді на поштовій скриньці квартири номер три - помаранчевий цінник. Власник скриньки, 77-річний Владислав Іванович, упевнений, що таким чином його "позначили" крадії, однак не може зрозуміти, чому, - він звичайний пенсіонер.

У сусідньому під'їзді таких позначок вже дві. Власниця однієї зі скриньок, 25-річна Оксана, вражена: ще ввечорі прочитала в інтернет, що так крадії позначають квартири, які планують пограбувати, і не думала, що й на її скриньці хтось також поставить своє тавро.

"Можливо, знають, що я цілий день на роботі. І, фактично, тут лише ночую, бо або працюю, або в роз'їздах", - каже Оксана.

Тим часом, у ЖЕКу від цінників відхрещуються, мовляв, ніколи такого не робили і не збираються.

В міліції засумнівалися, що цінники на поштових скриньках залишають злодії, але все одно радять: щойно побачили стікери - телефонуйте 102.

А ще правоохоронці радять щодня придивлятися до дверей квартири і килимка перед ними. Часто злодії залишають там невеличкі предмети, як то нитки, монети, камінці. Ними крадії також позначають потенційно вигідні для пограбування квартири.

Раніше у соцмережах з'явилася інформація, що перед пограбуванням квартир злодії позначають спеціальними мітками поштові скриньки

У Мережі обговорюють містичні кольорові цінники на поштових скриньках

У Мережі обговорюють містичні кольорові цінники на поштових скриньках

Повʼязані теми:

Наступна публікація