Журналісти оглянули таємничу "станцію-привид" у київській підземці

Журналісти оглянули таємничу "станцію-привид" у київській підземці

На недобудовану станцію з вулиці потрапити неможливо

На станцію "Львівська брама" з вулиці потрапити неможливо.

У столичному метро є містична станція, яку кияни називають "станцією-привидом", ідеться в сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Назва станції – "Львівська брама". Її почали будувати ще на початку 90-х та за декілька років будівництво законсервували. Незакінченими залишилися дві платформи і середній зал, а от тунель для ескалаторів навіть не починали копати, тому потрапити на недобудовану станцію з вулиці неможливо.

Потяги на цій станції не зупиняються. Станція "Львівська брама" нагадує величезний бункер - зі стелі капає вода, прохолодно, дуже містична атмосфера, але на станції постійно є люди.

Чергова пані Валентина працює на недобудованій станції через день, у неї навіть кабінет свій є. У її володіннях цілих два поверхи. Тут, в основному, робочі приміщення з різним обладнанням для обслуговування станцій, є і своя вентиляція, яку, щоправда, вмикають не часто.

Взагалі, на станції безпечно: вночі працює сигналізація, вдень - чергова.

"Це тільки легенди, і я їх ніколи не бачила, я тут уже пропрацювала майже 13 років, я жодного пацюка чи щура не бачила", - прокоментувала пані Валентина чутки про величезних щурів на станції.

Працівники київського метрополітену розповіли про містику у підземці

Працівники київського метрополітену розповіли про містику у підземці

Біля платформи "Львівської Брами" потяги пригальмовують, тому побачити таємничу станцію пасажирам можна навіть із вікна вагона.

Нагадаємо, що раніше  у київському метрополітені розповіли, де можна придбати безконтактні картки для оплати проїзду.

Повʼязані теми:

Наступна публікація