ЖК "Святобор". Перезавантаження "Святошина" Новини компаній

ЖК "Святобор". Перезавантаження "Святошина"

Міста, як і люди, мають потребу в оновленні. І драйверами їх зростання і розвитку найчастіше виступають інноваційні житлові комплекси, навколо яких концентрується нове життя старих районів. 

Запропонований творцями ЖК "Святобор" революційний формат "Сіті-комфорт" поширюється не тільки на зведене житло, а й на всю навколишню інфраструктуру, значно покращуючи її якість

Одним з головних завдань сучасної урбаністки - розробка концепції комфортного розвитку окремих районів міста. Адже територіальне розділення в міському просторі місць роботи, дозвілля і житлових будинків призводить не тільки до порушення структури мегаполісу і стрімкої внутрішньорайонної деградації. Як приклад можна привести горезвісні "спальні райони", в яких при наявності мінімальної інфраструктури у вигляді шкіл, дитячих садів і поліклінік відсутня все інше, і їх мешканці змушені щодня виїжджати в центр міста, щоб попрацювати або провести дозвілля. 

жК "Святобор" ламає цей стереотип. Для цього творці комплексу, святкова церемонія відкриття якого відбулася 29 жовтня 2016 року, пропонують інноваційний для українського ринку формат житла - "Сіті-комфорт". Для нього характерні оптимальні планування квартир, сучасне технічне оснащення будинків, оптимальна транспортна доступність, приваблива прибудинкова територія, передовий ландшафтний дизайн і безпека. Тобто за порівняно невеликі гроші мешканці купують житло того ж рівня комфорту, що і "бізнес-клас". Що поступово формує інший соціальний ландшафт всього району.

Метраж квартир нового ЖК, в якому переважають однокімнатні студіо (29-48 м2) і двокімнатні квартири (52-64 м2), визначає і основну аудиторію споживачів - молоді люди і сім'ї з маленькими дітьми, які зможуть зарядити район новою енергією. Для підтримки звичного для них способу життя, в ЖК "Святобор" є все необхідне. На перших поверхах будівель розмістяться магазини і аптеки, відділення банків і офіси, фітнес-студія та дитяча школа раннього розвитку, а значить, комплекс буде по-справжньому багатофункціональним. На закритій прибудинкової території облаштовані велодоріжки, а також сучасні спортивні та дитячі майданчики. "Ми доклали багато зусиль для максимального озеленення та благоустрою як території комплексу, так і всього мікрорайону, - зазначає Роман Хабіна, директор компанії "Інвест-Будресурс". - Наше найважливіше соціальне завдання - бути хорошим сусідом для всіх жителів району!" Ось чому команда забудовника подбала також про порядок у прилеглих дворах і територіях. З цією метою були відремонтовані спортивні майданчики навколо комплексу та висаджені нові дерева. 

Але на цьому соціальні ініціативи, реалізовані в "Святобор", не вичерпуються. Важливим є те, що частина квартир комплексу буде передана учасникам АТО. "Наші бійці з гідністю виконують місію по збереженню порядку і миру в країні, а тому заслуговують безумовної поваги і реальної підтримки, - зазначає Роман Хабіна. - У свою чергу, ми намагаємося забезпечити для них надійний тил, побудувавши і передавши якісне житло сім'ям військових ". А, значить, забудовник не тільки будує окремі житлові об'єкти, а й створює унікальну міське середовище, де кожен житель зможе насолоджуватися комфортною і щасливим життям!

Наступна публікація