ЖК "Приозерний" - сучасний 25-поверховий житловий комплекс біля мальовничого озера Жандарка Новини компаній

ЖК "Приозерний" - сучасний 25-поверховий житловий комплекс біля мальовничого озера Жандарка

Кожен з нас хотів би жити в такому будинку, щоб за вікном замість сумовитого міського пейзажу (а може й просто стіни будинку навпроти) виднілося водне плесо і шелестіло листя дерев. На жаль, велика частина жителів Києва позбавлена такого задоволення, з лишком компенсуючи нестачу забрудненим повітрям і постійним шумом столичного транспорту.

Забудовники житлового комплексу "Приозерний" вирішили запропонувати своїм клієнтам виконання бажань і створили невеликий, затишний, а головне проект знаходиться в повному єднанні з природою. Так, у мікрорайоні Позняки біля мальовничого озера Жандарка з'явився сучасний 25-поверховий комплекс з п'яти секцій. Через свою близькість до водойми і отримав таку промовисту назву "Приозерний". Він розташований, з одного боку, безпосередньо в Києві, але водночас у такому тихому і зеленому районі, що про близькість великого міста можна тільки здогадуватися.

Довгий час територія біля Жандарки, як і саме озеро, перебувала не в кращому стані, але все, як не парадоксально, змінилося з початком будівельних робіт. Чи не найголовнішою метою забудовників було не нашкодити навколишній природі, зробити її незабутньою родзинкою житлового комплексу. Тоді і почався процес зміни всього мікрорайону. Торік для природного очищення вод в озеро було запущено більше двох тонн риби. Роботи на озері тривають і досі - за допомогою відповідної техніки відбувається трудомісткий процес очищення Жандарки, щоб вже цього літа жителі мікрорайону змогли без побоювання відпочивати на березі озера. Не забувають і про берегову зону - територія наразі впорядковується, незабаром будуть встановлені лавки та смітники.

Поруч із "Приозерним" розташований невеликий сквер, який також перебуває під пильною увагою забудовників. Ландшафтні дизайнери вже продумали стратегію озеленення не тільки прибудинкової території, але і самого скверу. У спеку місцеві жителі зможуть посидіти в тіні дерев, і хоча весна тільки вступає в свої права, на території "Приозерного" вже зараз як ніколи зелено - причина - нещодавно висаджені ялинки та сосни. Але і на цьому благоустрій території ЖК не закінчується - зовсім скоро на радість дітям буде встановлений багатофункціональний ігровий майданчик.

Нові мешканці "Приозерного" не будуть, як жителі інших новобудов, спостерігати у себе в дворі залишки будівельного сміття і необлаштований внутрішньобудинковий майданчик. Вони отримають повноцінний комфортабельний житловий комплекс, в якому все зроблено на найвищому рівні - починаючи від берегової зони Жандарки, закінчуючи просторими і світлими квартирами. Поселившись у "Приозерному" ви не тільки опинитеся в максимально облаштованому районі, у вас з'являється можливість купити квартиру в Києві, побудовану з високоякісних матеріалів за останніми технологіями, але і місце, наближене до природи.

Житловий комплекс "Приозерний" - це не тільки максимально продумані під потреби мешканця квартири, але і справжній зелений острівець у самому серці столиці. Наразі велика частина квартир вже розкуплена, але залишилося ще кілька гідних варіантів, визначитися з якими допоможуть фахівці відділу продажів.

ЖК "Приозерний" - комфортні умови і близькість природи - все, що потрібно для комфортного проживання.

вітілити в життя мрії та бажання стосовно облаштування помешкання

Наступна публікація