Житловий комплекс "Status Grad" - унікальний сучасний житловий комплекс нового покоління Реклама

Житловий комплекс "Status Grad" - унікальний сучасний житловий комплекс нового покоління

"Статус Град" розташований в одному з престижних районів Києва - "Осокорки", на Дніпровській набережній, метро "Осокорки" - в 100 метрах пішки. 

Район ще молодий (почав забудовуватися 20 років тому), але вже сформувався і дуже стрімко розвивається. В районі спостерігається посилення ділової активності та часткове перенесення її з центру Києва. 

Також, цей район притягує до себе киян своїми чудовими піщаними пляжами Дніпра, безліччю озер і зелені. Чим не райський куточок столиці? Гордість району, а це поблизу від нашого житлового комплексу - всесвітньо відомий крейсерський яхт-клуб, який був заснований ще наприкінці 60 років 20 століття. 

Житловий комплекс "Status Grad" - унікальний сучасний житловий комплекс нового покоління, для тих, хто звик до якості життя європейського рівня, для тих, хто здатний оцінити по достоїнству всі переваги життя в престижному будинку сучасного мегаполісу. Це створення максимально комфортного середовища для проживання та розвитку бізнесу. 

Ідеальне місце розташування житлового комплексу "Статус Град" дозволить його жителям швидко добиратися до центру міста, аеропорту, а також до кільцевої автодороги. 

У розпорядженні мешканців будинку вся міська інфраструктура: школи, дитячі сади, медичні установи, торговельні, розважальні центри.

Наступна публікація