Житловий комплекс Рів'єра - особливості купівлі квартир комфорт-класу у Києві Новини компаній

Житловий комплекс Рів'єра - особливості купівлі квартир комфорт-класу у Києві

Житло комфорт-класу – новий і популярний тренд, що стрімко розвивається на ринку нерухомості Києва. Які особливості існують при виборі та купівлі квартир зазначеного класу та як знайти житло своєї мрії?

Зростаюча популярність такого виду новобудов пояснюється багатьма факторами. По-перше, наші покупці стали більш розважливими і вимогливими. Їх більше не цікавлять квартири з прохідними кімнатами радянського типу і пофарбовані стіни в під'їзді.

Але і за шикарні апартаменти класу люкс можуть сплатити далеко не всі. В таких випадках перевагу буде надано незвичайному архітектурному проекту та цікавому дизайнерському рішенню.

По-друге, все частіше люди при виборі нового житла займаються пошуком максимально комфортного для життя місця проживання. А соціальне житло з малометражними квартирами, без достатньої інфраструктури і впорядкованої території або житло економ-класу зі стандартними плануваннями, віддаленістю від центру і недоліком паркомісць не може задовольнити ці запити.

Переваги житла класу комфорт на прикладі житлового комплексу "Рів'єра"

Як правило, район, в якому знаходиться комплекс комфорт-класу, повинен мати у своєму розпорядженні певні переваги, наприклад: зелені масиви, водні об'єкти, екологічні зони та інше. При цьому допускається віддаленість від центру або навіть його розташування в передмісті. Житловий комплекс "Рів'єра", який розташований быля затоки Дніпра з мальовничою природою, повністю відповідає цій вимозі. Але при цьому він знаходиться зовсім не далеко від центру. Зручна транспортна розв'язка і близькість станції метро "Славутич" дозволяють швидко і з максимальною зручністю добиратися як в центр Києва, так і в будь-який інший район столиці.

Також житло класу комфорт - це обов'язково індивідуальні проектні рішення і сучасні технології, що практично не поступаються у якості житлу бізнес-класу. У комплексі комфорт-класу передбачені парковки, сучасні ліфти, а також - благоустрій прибудинкової території та розвинена інфраструктура. Так, ЖК "Рів'єра" є унікальним проектом, покликаним незабаром стати справжньою пам'яткою лівобережного Києва.

Прямо у дворі житлового комплексу знаходиться власна набережна європейського типу, що підкреслює унікальний природний ландшафт місцевості. Озеро з чистою водою, альтанки на воді для відпочинку і лову риби, смарагдовий газон і вимощені спеціальною плиткою стежки з дизайнерським освітленням - все це знаходиться на території житлового комплексу, дозволяючи його жителям та їх гостям розслабитися і провести час наодинці з природою, не залишаючи меж прибудинкової території.

Також на території ЖК "Рів'єра" з'явиться сучасний дитячий садок, аптеки, магазини і салони, дитячі та спортивні майданчики. І саме зараз у вас є унікальна можливість: стати власником квартири комфорт класу на дуже вигідних умовах!
Поки йде будівництво другої черги житлового комплексу "Рів'єра", скористайтеся пропозицією від забудовника - і вибирайте квартиру своєї мрії за доступною ціною.

Наступна публікація